Jak jste si již jistě všimli, naše škola má nové internetové stránky. Kromě nově pojatého grafického zpracování vám přinášíme také bohatší obsah a častější aktualizace v podobě novinek na úvodní stránce.

Veškerý obsah stránek je nyní přístupný z pravého menu, ve kterém naleznete nejdůležitější odkazy na jednotlivé sekce. Odkaz "Úvodní stránka" není třeba vysvětlovat, zavede vás na počáteční stránku naší internetové prezentace. Položka "Informace" obsahuje nejdůležitější údaje o naší škole doplněné o propagační informace ke stažení. Kliknutím na "Kde nás najdete" se přesunete na grafické znázornění místa naší školy v několika podrobnostních rovinách - od mapy republiky až po mapku Hodonína. Link "Vyučovací obory" obsahuje seznam všech dostupných oborů vyučovaných na naší škole včetně popisu a podrobných informací o každém z nich. "Odkazy" obsahují malou databázi internetových stránek, které mají souvislost se školním děním v naší republice.

Pod položkou "Napsali o nás" si můžete prohlédnout několik mediálně zveřejněných informací týkajících se naší školy a studentů. Odkazy "Práce studentů" a "Sponzoři" obsahují přesně to, podle čeho jsou pojmenovány. V rubrice "Ankety můžete vyjádřit svůj názor na dění okolo naší školy, studentů, stravy, aj. Pod linkem "Kontakty" se skrývají kontaktní údaje na nejdůležitější představitele školy. Více o každé položce se dozvíte po jejím otevření.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 11. 2003, 08:44, zobrazeno 5307x, dnes 0x