Jazyková škola

Všichni zájemci ze strany studentů mohou již od roku 2014 skládat veškeré zkoušky Cambridge přímo v naší škole, a to díky spolupráci s Jazykovou školou P.A.R.K. v Brně, která je autorizovaným centrem pro pořádání zkoušek Cambridge.

Partnerská škola Jazyková škola P.A.R.K. Brno

Cambridge English: FIRST (úroveň B2)

FCE je nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge English. Zkoušku využijí všichni, kdo potřebují potvrdit úroveň angličtiny u přijímacího řízení na vysokou školu nebo v zaměstnání.

Cambridge English: ADVANCED (úroveň C1)

CAE testuje praktickou znalost angličtiny na pokročilé úrovni a prokazuje její výborné využití ve většině pracovních i společenských situací či při studiu na VŠ. Zkouška je dobře hodnocena mnohými zaměstnavateli a různými vzdělávacími institucemi na celém světě.

Cambridge Park

Průběh zkoušky

Tyto zkoušky se skládají ze čtyř částí, tzv. papers.

• Paper 1 – Čtení (Reading) a Užití jazykových struktur (Use of English)
  • Paper 2 – Psaní (Writing)
  • Paper 3 – Poslech (Listening)
  • Paper 4 – Mluvený projev ve dvojicích (Speaking)

Délka zkoušky: přibližně 4 hodiny
Cena: FCE: 4 570 Kč, CAE - 4 754 Kč
Slevový kód školy: SPS037

Naše škola pořádá i přípravné kurzy k těmto zkouškám.

Zkoušky Cambridge FCE a CAE

Sobota 1. 6. 2024, v budově SŠPU Hodonín, Brandlova 32 pro studenty z průmyslové školy i zájemce zvenčí. V případě dotazů kontaktujte prosím Mgr. Ludmilu Kosíkovou na e-mailu kosikova@prumyslovka.cz

Vytisknout stránku Vytisknout stránku12. 5. 2022, 13:55, zobrazeno 2141x, dnes 0x