SPUŠ a VOŠ Hodonín se zúčastnila dlouhodobého turnaje v sálové kopané, kterou absolvovalo 10 družstev v celém okrese. Nejdříve museli studenti naší školy uspět v semifinálových turnajích v Hodoníně a společně s COP Kyjov, SOU stroj. Veselí nad Moravou a SOŠ Strážnice postoupili do velkého finále, které se konalo 11.12. 2003 ve Veselí nad Moravou.

BASKETBAL

9.11. 2003 se v Hodoníně konalo okresní kolo v basketbalu chlapců kategorie V. Naše škola se turnaje zúčastnila jako každý rok a opět jsme se dostali na stupně vítězů. S omlazeným družstvem jsme dosáhli na pěkné třetí místo. Poděkování patří chlapcům Geherovi, Vojtovi, Staňkovi, Ondryskovi, Kusákovi, Jurkovičovi a Ilčíkovi. PROJEKT "ÚSPORY ENERGIE NA ŠKOLÁCH" Studenti VOŠ oboru Vodní a odpadové hospodářství Lukáš Cupal, Pavel Holík a Vítězslav Vejrosta vyhráli pro naši školu 5000 kč v rámci projektu "Úspory energie na školách".

Vytisknout stránku Vytisknout stránku15. 12. 2003, 08:40, zobrazeno 5404x, dnes 0x