Jsem zkrátka takový typ člověka, jenž na všem hledá alespoň špetku pozitiva a občas na svět pohlíží až tzv. růžovými brýlemi. Umím si udělat srandu skoro ze všeho, někdy i sám ze sebe.

Patřím mezi tu sortu lidí, která má neustále zapotřebí vykonávat nějakou činnost. Proto také nedílnou součástí mého života je i sport všeho druhu, byť v současnosti jen rekreační.

Na průmce od 2018
Záliby

Rád něco tvořím a vynalézám, baví mě používání logického myšlení. Zbožňuji cyklistiku, návštěvy v přírodě tenis, plavání, bruslení, je-li čas tak i psaní knížek a vymýšlení různých příběhů. A co bych to byl za člověka 21. století, kdybych nenapsal, že i hraní videoher.

Motto Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř
O Průmce Škola, o níž jsem při prvním pohledu věděl, že tam chci chodit. Věřím, že to byla skvělá volba, neboť učitelé i spolužáci si spolu sedli jak víko na hrnec.
Co je tady fajn Pozitivní kolektiv, milí učitelé, technická výbava školy i tolerance uvolnění z výuky.
Co je třeba zlepšit Jako první věc mě napadá technická funkčnost. Byť se jedná o technickou školu, téměř na každé technicky zaměřené věci najdete nějaký problém. A to by si někdo myslel, že udělat kopii A4 je pouhá formalita.
Oblíbené knihy I když nepatřím mezi nejvášnivější čtenáře, sci-fi a fantasy žánry si ke mně vždycky nějak najdou svou cestu.
Oblíbená muzika Jakýkoliv druh popu
Oblíbené filmy Marvel filmy, Avatar, Zelená míle, Pixarovky
Povaha Příliš sebekritický optimista
Plány Ráno vstát a jít do školy. Nevytvářím si plány do budoucna, ačkoliv by to občas nebylo od věci. Každopádně mým nejzazším plánem je složit maturitu.
Facebook Pavel Štarha

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku25. 4. 2022, 13:02, zobrazeno 628x, dnes 2x