Jsem umělec, sběratel, rybář a hlavně detailista. Věnuji se také některým koníčkům, které nejsou v současné době až tak známé mezi mladými lidmi. Většinu svého volného času kreslím nebo maluju. Někdy také rád fotím, sice jenom mobilem, ale i to se počítá.

Na průmce od 2019
Záliby

Kreslení, malování, sbírání poštovních známek, mincí, hmyzu a motýlů, rybaření a někdy i focení.

Motto Dělej vždy to, co tě baví.
O Průmce Nelituji toho, že jsem si vybral právě tuhle školu. Byla to nejbližší střední umělecká škola od mého bydliště. Jinak nevím, kam bych šel na střední školu.
Co je tady fajn Učitelé jsou určitě lepší než na základní škole. Dále ještě ateliéry, nezvoní tam na přestávky, takže si je můžeme dát v podstatě, kdy chceme.
Co je třeba zlepšit Asi jen to, že bychom jako výtvarníci nemuseli končit školu některé dny až v 16:40 a možná ještě některé obědy by se daly zlepšit.
Oblíbené knihy Než jsem nastoupil na tuhle školu, nečetl jsem skoro vůbec, ale čtenářský deník mě k tomu donutil. Docela jsem si oblíbil Na západní frontě klid, Bílá nemoc, Spalovač mrtvol a samozřejmě Vetřelec.
Oblíbená muzika V podstatě poslouchám všechno, co se mi líbí. Až na český a slovenský rap, ten nemusím. 
Oblíbené filmy Baví mě většinou Sci-fi a válečné filmy. Interstellar, Vetřelec, T-34, Tolkien a nějaký ten horror.
Povaha Jsem hodně trpělivý, dochvilný, klidný, někdy tichý, když maluju, dávám si hodně záležet na přesnosti a detailech. Jinak to musí posoudit asi každý sám.
Plány Dostudovat tuhle školu. Pak jít na výšku. Podívat se na Island a možná cestovat po různých krajinách.
Facebook roman.kudolani

Roman Kudoláni 4 Roman Kudoláni 3 Roman Kudoláni 2 Roman Kudoláni 1

Vytisknout stránku Vytisknout stránku25. 4. 2022, 13:31, zobrazeno 748x, dnes 0x