Holka, kterou určitě nepřehlédnete. Na pohled pro ostatní, kteří mě neznají, si myslí, že jsem tichá a nekomunikativní. Opak je pravdou, ve skutečnosti jsem společenská a kamarádská, i když na to nevypadám. Už od utlého dětství ráda maluju a kreslím. Jinak se nevyhýbám pohybovým, ani společenským aktivitám.

Na průmce od 2019
Záliby Kreslení, malování, pohybové aktivity (tanec, volejbal).
O Průmce Při výběru školy jsem dlouho neváhala a vybrala jsem průmku. Při nástupu a v průběhu ročníků jsem zjistila, že to byla dobrá volba. I když je škola vzdálená od mého bydliště, nemám žádný problém s dojížděním.
Co je tady fajn Co vidím jako pozitivum, je lepší společnost, učitelé,... než na základní škole. A co chci ještě podotknout, tak že na ateliérech je bezva a je volnější výuka, takže se člověk může kdykoliv najíst, odpočinout,...
Co je třeba zlepšit Myslím si, že hodně lidí se se mnou shodne, že by se na ateliérech mohlo v zimě víc přitopit. Pak jenom by se mohl zlepšit systém obědů při přecházení z ateliérů na Brandlovku.
Oblíbené knihy Knihy moc v oblibě nemám, sice jsem kvůli čtenářskému deníku musela začít číst, ale nenašla jsem v nich zálibu. Kdybych si měla vybrat mezi knihou a pohybovou aktivitou, tak si 100% vyberu aktivitu.
Oblíbená muzika Rockové žánry
Oblíbené filmy Ve všech ohledech to mám s výběrem filmu individuální. Ale co patří mezi mé nejčastější žánry jsou animované filmy (disney, pixword, dreamwork), některé filmy Tima Burtona a komedie (např. s Louisem de Funésem,...).
Povaha Upřímná, upovídaná, cílevědomá, pracovitá, svědomitá, trochu soutěživá, ale ne moc (mám prostě takový správný zápal do hry), přátelská, společenská.
Plány Čeho bych chtěla dosáhnout, je projít u maturitní zkoušky, dále se dostat na vysokou školu a samozřejmě složit zkoušky. A prostě dělat, co mě baví :)

Jasmína Oberreiterová Jasmína Oberreiterová Jasmína Oberreiterová Jasmína Oberreiterová Jasmína Oberreiterová Jasmína Oberreiterová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku27. 10. 2022, 06:28, zobrazeno 798x, dnes 2x