Studentky naší školy opět zářily v soutěži o grafický návrh stíracího losu pro společnost Sazka. Z celkového množství 336 návrhů od 155 soutěžících studentů ze 17 škol bylo na základě hodnocení nezávislé poroty oceněno pět studentek naší školy, z nichž Kateřina Gajdoštíková získala v soutěži skvělé první místo.

Hodnocení předložených soutěžních návrhů proběhlo 8. března 2010 pod dohledem odborné komise. Z deseti nejlepších návrhů získaly studentky naší školy ocenění hned v pěti případech:

  • 1. místo, Kateřina Gajdoštíková
  • 3. místo, Eliška Tunklová
  • 6. místo, Anna Hálová
  • 8. místo, Lucie Skleňáková
  • 10. místo, Zuzana Štosová

Výherkyni byl předán šek na 20 000 Kč a bonus v podobě odborné stáže v zahraničí. Ředitel školy převzal z rukou předsedy představenstva a generálního ředitele SAZKA, a.s., JUDr. Aleše Hušáka šek na částku 100 000 korun jako finanční pomoc pro další rozvoj mladých uměleckých tvůrců.

Vítězkám gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

mandala-stesti.jpg

sazka2010.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku12. 4. 2010, 14:07, zobrazeno 3783x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení