Nový webový projekt stavebninoviny.cz spojil příjemné s užitečným. Na nově spuštěných stránkách můžete prezentovat své zkušenosti se stavebnictvím a získat tak hodnotné reference pro svůj další profesní rozvoj.

Dále již oficiání zpráva od vydavatele Stavebních novin:

Dne 1.5.2008. se za přispění píle a odhodlání několika mladých lidí, spustil ambiciózní projekt www.stavebninoviny.eu. Hlavní devizou projektu je spojení lidí zajímajících se o stavebnictví, jak profesionálů, tak laiků a výměna postřehů, zkušeností a „reklam" potažmo prezentace těchto informací laické veřejnosti.

Co nám můžou stavebninoviny.eu nabídnout?

Prim hraje rozhodně osobní prezentace, můžete se dostat do společnosti předních odborníků, ze všech oborů, které se stavebnictví více či méně souvisí, zviditelnit se v očích budoucího zaměstnavatele, jak přímo autor článků, nebo jako reference v CCV, nebo vysněné školy a nasbírat cenné zkušenosti z praxe.

Tato nabídka platí i pro renomované firmy pro jejich nabídku služeb, nebo produktů. V případě, že sestaví článek týkající se stavební tématiky, který bude zapadat do náplně stavebních novin, rádi tento článek zveřejníme s přímým odkazem na jeho www stránku.

Jak se stát členem týmu?

Není v tom žádný trik ani kouzlo, stačí nás kontaktovat na e-mailu info@stavebninoviny.eu se zajímavým článkem, námětem a chutí na tomto tématu pracovat. S detaily Vám rádi pomůžeme a poradíme - společný zájem.

Pavel Koli šéfredaktor www.stavebninoviny.eu
Tel.: 77 44 26 36 0
Adresa: Vinohradská 167, PSČ 100 00, Praha 10
Budova VODAFONE center

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 6. 2008, 08:21, zobrazeno 24829x, dnes 0x