Naše webové stránky jsou nyní mnohem interaktivnější. Komentáře, ankety, anonce, to už tu bylo. Od nynějška si můžete také zaplkat v chatu či hodnotit kvalitu obsahu stránek i kvalitu komentářů jiných diskutujících. To na jiných školních webech nenajdete.

Chat

Čet najdete v hlavním menu pod položkou Pro studenty a zaměstnance. Můžete se v něm pobavit s kamarády nebo jim jednoduše napsat vzkaz. Vyzkoušejte to (prosíme pokud možno slušně). Abyste to neměli daleko, kopii chatu ve zmenšené formě naleznete i na této stránce.

Kalendář novinek

V sekci Novinky se zobrazuje dynamický kalendář se zvýrazněním dnů, kdy byl na stránky doplněn nový obsah. Mezi měsíci lze interaktivně přepínat. Pohodlně tak zjistíte, kdy se na našem webu něco událo a případně se jedním kliknutím dostanete přímo ke zdroji. Kopii kalendáře novinek naleznete také v bočním sloupci této stránky.

Rozšířeny RSS kanály

Nyní můžete odebírat do své čtečky i nové komentáře, aktuality a inzeráty v anonci. A to bez nutnosti navštěvovat náš web. Jednodušší už to nebude.

Hodnocení obsahu

Na konci textu většiny stránek si všimněte grafických hvězdiček. Kliknutím na ně jednoduše ohodnotíte aktuální obsah stránky. Jedna hvězdička je nejnižší hodnocení, pět hvězdiček maximum. Zkuste to třeba na konci tohoto článku. Budeme tak lépe vědět, které stránky se vám líbí a které bychom měli přepracovat. Hlasování je omezeno na konkrétní počítač, takže pokud se vám nedaří udělit svůj hlas, pravděpodobně již hlasoval někdo z vašeho PC. Zkuste to na později z jiného PC.

Hodnocení odkazů

Databáze zajímavých odkazů se polehoučku rozrůstá a je nám jasné, že orientace v nich začne být časem nesnadná. Nyní můžete velmi jednoduše sami určit, které odkazy stojí za návštěvu a které za starou bačkoru. Hlasujte stejně jako u hodnocení textů - klikáním na hvězdičky. Pokud narazíte na neplatný odkaz, stačí kliknout na ikonku vykřičníku vedle jeho názvu a během vteřiny nám dáte vědět, že bychom měli platnost odkazu zkontrolovat.

Hodnocení komentářů

Některé komentáře diskutujících jsou ostuda. Víme to, přesto vám chceme dát prostor pro vaše názory a snažíme se komentáře vypínat jen výjimečně. Nyní můžete o hodnocení kvality komentářů diskutujících rozhodovat sami. V pravé části nad textem komentáře se zobrazují dvě ikonky - packa nahoru a packa dolů. Klikněte na tu, která odpovídá kvalitě komentáře a určete, zda vás příspěvek zaujal nebo jej považujete za blábol. Komentáře s nízkou karmou (vysokým počtem negativních hodnocení), budou automaticky nebo manuálně smazány. Kvalitní komentáře s vysokou karmou se zvýrazní. Mimochodem v komentářích se nyní zobrazují smajlíci hezky graficky.

Další vylepšení

Máte nápad na další vylepšení našich stránek? Chybí vám nějaká funkce? Děláme něco špatně? Dejte nám vědět v komentářích pod tímto článkem. Web děláme pro vás.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 5. 2009, 21:31, zobrazeno 3782x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení