Naši studenti v dubnu navštívili Uměleckohistorické muzeum ve Vídni a také divadelní představení Hráči ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Podívejte se na fotografie.

Velikonoční Vídeň

Studenti prvních ročníků v rámci výuky dějepisu navštívili Kunsthistorisches muzeum ve Vídni, kde měli možnost si prohlédnout sbírky ze starověkého Egypta, antického Řecka i Říma, mincovnu a obrazárny. Protože bylo krásné jarní počasí, příjemná byla také procházka centrem města a návštěva velikonočních trhů. images.png Fotografie zde.

Návštěva divadelního představení

Pro velký úspěch lednového představení a velký zájem žáků jsme 12. 4. 2012 opět vyrazili do Slováckého divadla v Uherském Hradišti na satirickou komedii Hráči proslulého ruského spisovatele a dramatika Nikolaje Vasiljeviče Gogola. Komedie se odehrává v „uzavřené společnosti karetních hráčů, mezi nimiž vítězí ten, který dokáže rozkrýt falešnou hru dřív, než je sám podveden", téma dnes velmi aktuální! Představení se zúčastnili žáci 1. - 3. ročníků. Hrou, provedením, výkony herců i kostýmy, scénou byli nadšeni a už se všichni těšíme na další návštěvu divadla. images.png Fotografie zde.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. 4. 2012, 07:04, zobrazeno 2713x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení