Družstvo naší školy zvítězilo v letošním ročníku recesních her. Soutěž se konala v areálu městského koupaliště v Hodoníně, 10. a 11. 9. 2008, za krásného počasí. Zúčastnilo se ho 10 družstev z hodonínských škol a partnerských měst. Mezi nejzajímavější atrakce patřila Moucha, Žebřík siláků, Bohušovy štafle, Bungee ranning. Fotky uvnitř článku.

Za naši školu se soutěžení ujali studenti třetích ročníků: Adam Obrovský, Stanislav Brablc, Jozef Gegaj, Martin Pirnus, Jaroslav Chlebík, Jan Charvát, Dušan Sviták. A soutěžili opravdu s nasazením svých sil. Přestože po prvním dnu, kdy se odehrál turnaj v tzv. lidském stolním fotbalu, skončil tým na druhém místě za Obchodní Akademií, další den v recesních hrách své soupeře předčil. Vítězství potěšilo, přestože nebylo cílem tohoto zábavného klání.

Pavla Svitáková

hrybezhranic01.jpg

hrybezhranic02.jpg

hrybezhranic03.jpg

hrybezhranic05.jpg

hrybezhranic07.jpg

hrybezhranic08.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 9. 2008, 07:38, zobrazeno 29126x, dnes 0x