Pospěšte si, ať stihnete Den otevřených dveří studijních oborů Grafický design a Užitá malba!

Zájemce o studium oborů Grafický design a Užitá malba uvítáme na DOD v pátek 14. 10. 2022 od 8.00 do 17.00 hod. a v sobotu 15. 10. 2022 od 8.00 do 11.30 hod.

Místo konání Dnů otevřených dveří: Odloučené pracoviště školy (ateliéry) Hodonín, Dobrovolského 6.

Ateliery Vás provedou sami studenti, informace Vám podají také jejich učitelé. Spatříte zákoutí, která nejsou pro běžné návštěvníky k vidění, práce žáků, kterými se rádi pochlubí a které vás jistě zaujmou. K vidění budou také umělecká díla, která byla vystavována v galeriích v Hodoníně, Brně, Praze, Londýně i jiných městech. Samozřejmostí prohlídky školy je také ukázka technického vybavení školy, počítačových učeben s grafickými programy atd.

Na našem webu naleznete nejen kritéria přijetí ke vzdělávání na naší škole, ale také např. videoprohlídku naší školy, videa k jednotlivým oborům atd.

V průběhu Dnů otevřených dveří se mohou uchazeči přihlásit do přípravných kurzů k talentovým zkouškám. Přihláška je zveřejněna v sekci Dokumenty ke stažení. Zájemci mohou přijít i v jiných termínech po domluvě na tel. 518 355 808 a 518 351 076 nebo mailu skola@prumyslovka.cz.

Den otevřených dveří

Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 9. 2022, 07:16, zobrazeno 816x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení