Chcete vidět, jak se nápad stal skutečností? Zveme vás k nahlédnutí na konečný výsledek našeho projektu Pek, the Traveller Flea #3. Sto lidí z různých zemí spolupracovalo zábavnou formou s cílem učit se, sdílet a vytvořit něco, co můžeme mít nyní reálně v našich rukou. A tak vznikla blecha Pek.

Pek the TravellerJe výsledkem práce našich studentů a jejich evropských vrstevníků v rámci projektu eTwinning. Pek, jednoduchá malá blecha, inspirovala učitele a studenty již třetí rok za sebou a je důkazem toho, že fantazii se meze nekladou. Naše škola opět spolupracovala se studenty a učiteli ze Španělska, Francie, Portugalska, Itálie, Bulharska a Turecka.

V komiksu bylo vytvořeno sedm povídek založených na oblíbených městech, jako je Rio de Janeiro, Barcelona, Benátky, Paříž, Londýn, Atény a Amsterdam. Nový komiks je pokračováním knihy Pek, the Traveller Flea #2, který jsme se svými partnery vytvořili v loňském školním roce. Blahopřejeme studentovi Jáchymovi Nádvorníkovi z 2.V, který v komiksu uplatnil svůj umělecký talent.


arrowdown.pngStáhnout knihu Pek, the Traveller Flea #3
Soubor je objemný, stahování může trvat až několik minut

Mgr. Ludmila Kosíková

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 6. 2012, 12:17, zobrazeno 3733x, dnes 0x
5.0 6Hodnocení