V letošním školním roce se naši žáci poprvé zapojili do prestižní mezinárodní soutěže Best in English. Akce se letos zúčastnilo 17 612 žáků reprezentujících 750 škol z 29 různých zemí.

Do celkového hodnocení školy se započítává 10 studentů s nejlepšími výsledky. Vítěznou příčku v naší škole obsadil Michal Bršlík (4.C), hned za ním se umístila Tereza Dvořáková (4.V). Třetí příčku obsadil Filip Tihlařík (3.A). Dále v první desítce následovali v tomto pořadí Lukáš Vodica(3.A), Kryštof Kožůšek (4.C), Filip Novák (3.A), Dominik Vališ (4.C), Martin Snášel (4.C), Dušan Ďurďovič (4.A) a Tomáš Mrkva (4.A).

V prvním roce jsme hlavně sbírali zkušenosti, přesto za námi skončilo 305 škol převážně gymnaziálního typu. Všem reprezentujícím žákům děkujeme. Od pořadatelů soutěže obdrží certifikát s výsledným hodnocením.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku14. 1. 2018, 23:29, zobrazeno 1513x, dnes 0x
5.0 4Hodnocení