Snílek, co si jde svou cestou. Ráda by utíkala do vlastního světa. Zamilovaná do adrenalinu a zaslepená láskou ke komiksům. Málokdy bez jídla. Opravdu hodně šílená...

Renáta Svitálková

Na průmce od 2015
Záliby

Miluji poznávání nových míst, cestování je můj nejoblíbenější způsob, jak trávit volný čas. Dále se věnuji malování, kreslení, pečení, čtení a sbírání komiksů. Příležitostně si také zahraji na klasickou kytaru. Bez hudby a sluchátek si nedokáži představit svůj život. Mimo cvičení doma si také občas zajdu do lesa zastřílet z luku, je mnohem lepší to zkoušet než jen o tom číst.

Motto Všechno se dá přetrpět. Někdy obtížně, ale ne nemožně.
O průmce Jsem zde spokojená, myslím, že lepší kantory jsem mít nemohla.
Co je tady fajn Kantoři, vybavení školy a spolužáci.
Oblíbené knihy Čtu převážně válečnou literaturu nebo fanfikce se zaměřením na psychologii, proto nemám oblíbenou knihu. Mám je sice moc ráda, ale komiksy mám raději. Mých oblíbených dílů je příliš mnoho. Většina z nich však pochází z dílen DC Comics.
Oblíbená muzika Díky hudbě můžu opustit realitu, poslouchám tedy podle nálady. Poslední dobou mi dělá největší radost klasický rock, ale hard rock mi také není cizí, právě naopak. Bob Seger, AC/DC, Green day, Imagine Dragons.
Oblíbené filmy Sleduji spíše sci-fi seriály, jako jsou Shadowhunters, Supernatural, Arrow, The Flash nebo Gotham. Občas také ráda zkouknu dokumenty o válce, umění nebo cestování. Konkrétně z filmů bych si nejspíše vybrala Já, legenda a Okrsek 13.
Povaha Zasněná, přátelská, perfekcionistka, také občas velmi tvrdohlavá. Nelze zapřít, že jsem hodně živá osobnost s láskou k jídlu.
Plány Hlavní je momentálně maturita. Po ní bych ráda zkusila štěstí u některé z vysokých škol zaměřené na historii umění nebo animovanou tvorbu. Opravdu však doufám, že se mi podaří více v budoucnu cestovat.
Facebook facebook.com/renata.svitalkova

Renáta Svitálková Renáta Svitálková Renáta Svitálková Renáta Svitálková Renáta Svitálková

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 2. 2017, 08:37, zobrazeno 2596x, dnes 0x