Jsem temperamentní, dominantní jedinec, který si jde za svým a rád si dělám ze všeho srandu.

Na průmce od 2018
Záliby

Ačkoliv jsem stavař tak mě můj obor vůbec nebaví. Nejraději sportuji, dělám kalisteniku, hraji airsoft a vždycky se teším na léto jak budu moci dělat vedoucího na dětských táborech.

Motto Buď dobrej / pivo se čepuje.
O Průmce Jako celek je škola přijatelná. Umožní dobré a kvalitní studium i dobrou přípravu do života. Dokonce nám umožňují spoustu pracovních příležitostí po dokončení školy.
Co je tady fajn Přístup učitelů, podmínky pro studenty, Wi-fi, vybavení a pomoc když je student v problémech. Za samozřejmost počítám trpělivost mnoha vyučujících.
Co je třeba zlepšit Chybějící mikrovlnka, páchnoucí toalety, pokud chceš párek, počítej s hypotékou. Někteří učitelé, které radši nebudu zmiňovat, chci totiž zmaturovat. To je ale klasika, jako na každé škole.
Oblíbené knihy Nejoblíbenější je The Witcher a Harry Potterovky a taky některá povinná literatura Karel Čapek, Moliére, George Orwell, E. Hemingway. Četba není má nejoblíbenější záliba.
Oblíbená muzika Rock & Roll (AC/DC, The Rolling Stones, Guns N´ Roses)
Oblíbené filmy Knives Out, The Gantlemen, některé Marvelovky a filmy od DC ale preferuji spíše seriály. Jakto třeba Peaky Blinders, Sherlock, Stranger things.
Povaha Nedokážu posoudit, ale pokud mě naštveš, tak ti to spočítám.
Plány Zbohatnout. Po škole plánuji jít na vysokou školu sportovní, po dokončení jít dělat vojáka a přitom si vybudovat vlastní business a začít investovat. Abych po mém 45 roku života nemusel makat.

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku25. 4. 2022, 12:57, zobrazeno 588x, dnes 0x