Holka, která si sedne skoro s každým. Má ráda Jižní Koreu, baví ji hrát počítačové hry a ráda čte mangu a sleduje anime. Uslyšíte ji prakticky vždy a všude, díky její hlučnosti a upovídanosti.

Nikola Vrablicová

Na průmce od 2016
Záliby

V první řadě je to asi muzika, hlavně tedy její poslouchání. Mám ráda tanec, čas od času se prostě jen tak z nudy naučím nějakou choreografii. Dále je to malování, čtení, jak knih, tak mangy a sledování anime a jiných seriálů. Taky si občas vyrobím nějaký ten cosplay a nebo si zahraju GTA, Call of duty a Assassin's creed.

Motto Everything is a choice.
Co je tady fajn Jsou tady fajn lidi a učitelé, kteří nejsou vyvedeni z míry, když jdu po ateliérech s čelenkou s kočičíma ušima, a to se jen tak nevidí.
Co je třeba zlepšit Snad jen by se dalo udělat něco s počtem hodin. Ono končit většinu dnů okolo čtvrté odpoledne není žádné terno. Hlavně v zimě, člověk jde do školy za tmy a jde z ní za tmy. Sice jsem noční tvor, ale nijak odvázaná z toho tedy nejsem.
Oblíbené knihy Harry Potter, Game of Thrones, Lord of the Rings, Hobbit, Havran, R.U.R a cokoliv od Jules Vernea. Tedy jinak řečeno sci-fi a fantasy.
Oblíbená muzika Poslouchám tak nějak víceméně vše. Nejvíce ale asi metal, rock a pro většinu neznámý k-pop. Mezi mé oblíbené skupiny patří Linkin Park, BVB, Slipknot, My Chemical Romance, Panic at the D!sco, bigbang, BTS, EXO, Block b, GOT7 a takhle bych mohla pokračovat hodiny.
Oblíbené filmy Určitě jsou to všechny marvelovky, které poznáte. Od Spider-mana po Thora a Avengers. Ku podivu mám ráda i animáky, ať od Disneyho, nebo kohokoliv jiného a po letošních Vánocích u mě vede z českých filmů jednoznačně Tři oříšky pro Popelku.
Povaha Na tuhle otázku jsem se zeptala jedné z mých kamarádek. Její odpověď zněla: "Hlučná, přátelská, upovídaná, sarkastická, otravná, ale zároveň starostlivá a hodná, výjimkou mě." Její odpověď asi ve většině sedí.
Plány Můj sen je jednou vymyslet, nakreslit a vydat vlastní mangu, nebo trochu "fušovat" do módy, ale co já vím, co mi život nadělí.
Facebook facebook.com/nikky.vrablicova

Nikola Vrablicová Nikola Vrablicová Nikola Vrablicová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 2. 2017, 09:30, zobrazeno 23520x, dnes 0x