Je přátelská, upřímná dívka, která by možná dobyla vaše srdce svým osobitým, zvláštním kouzlem. Vždy bude trochu prostořeká, protože vidí svět přesně takový, jaký je.

Monika Ivičičová

Na průmce od 2011
Záliby Postupem času jsem se propracovala od polévky uvařené z bláta a mandelinek až k veganským dortům a vánočkám, které se dají opravdu jíst. Miluji vstávání do nového dne, jelikož ráno = snídaně. Mimo vaření a nacpávání se jsem propadla i čtení, protože mi pomáhá uklidnit tělo i mysl.
Motto Kolem motta „Dělej, pracuj, dokud tvé minuty plynou." visícího na nástěnce jsem chodila roky strávené na základní škole. Asi díky tomu se mi dostalo pod kůži a dnes podle něj podvědomě žiji. Věřím, že se člověk potřebuje rozvíjet a učit, aby žil naplněný život.
Co je tady fajn? Každý si tu jistě najde to své. Pro mě však jsou nezapomenutelní učitelé, kteří dokázali žákům předat nejen vědomosti, ale také ukázat, jakou lidskost v sobě ve skutečnosti skrývají.
Co je třeba zlepšit? Doufám, že jednou přijde den a změní se celý vzdělávací systém. Pak snad půjde o vzdělání a ne o známky.
Oblíbená muzika Vyrostla jsem na hitech od O-zone a Lunetic. Dnes už poslouchám raději trochu duchaplnější muziku. Jediné, z čeho se dokážu opupínkovat, je metal a cimbálka.
Oblíbené filmy „Tohle není ajrkoňak, slečno, tohle je pití pro chlapy - to je sedmdesátiprocrocentní ořechovice od doktora Vacenovského z Dolan. Já vám ukážu, jak se to pije. Nejdříve musíte cítit tu ořechovou vůni jader, pane profesore... musíte nasát..."
Oblíbené knihy Jozova Hanule, Pán Prstenů, Na cestě, Žízeň po životě a hromada dalších.
Povaha Na mé povaze by lidé mohli studovat typickou charakteristiku střelce. Jsem ten, kdo nerad vysvětluje, nesnáší pocit omezování a je mnohdy až příliš upřímný.
Plány Hodlám vybudovat útulek pro slepici a slona, vycvičit loupeživou opici a získat Nobelovu cenu za rozluštění záhady, proč mouchy pod lustrem tak bláznivě létají. A pak chci taky žít.

Monika Ivičičová - stužkáč Monika Ivičičová - karnismus Monika Ivičičová - karnismus (2) Monika Ivičičová - 269

Vytisknout stránku Vytisknout stránku9. 6. 2015, 05:23, zobrazeno 3198x, dnes 0x