Někomu stačí jít s davem a moc nevyčnívat, ale jemu ne! Vše co dělá, musí dělat po svém, protože by si připadal jako nějaký „KOPÍRÁK" a to nesnese. Je velice přátelský, snaží se stát středem pozornosti a je velice výřečný. Natáčí videa, tvoří loga, hraje na piáno, chce se rozvíjet ve znalosti PC a snaží se učit novým věcem.

Michal Stodůlka

Na průmce od 2013
Záliby Velice mě baví hrát na klavír, a to už od 8 let. Rád se věnuji grafickým programům a počítačům. Od r. 2015 navštěvuji tréninky juda. V zimě velice rád snowboarduji. Natáčím videa, která pak nahrávám na YouTube. Ve volném čase se zajímám o deejaying.
Motto Život je jako stroj a každý člověk jako jedna jeho součástka, to znamená, že každý člověk má na světě nějaké předurčení a své místo a bez tohoto člověka by stroj nefungoval.
Co je tady fajn? Na průmce se mi líbí vybavení počítačových učeben, protože jsou zde jedny z nejnovějších technologií. Jsou zde velice milí učitelé i spolužáci (především spolužačky).
Co je třeba zlepšit? Myslím si, že každé zlepšení by znamenalo krok vzad.
Oblíbená muzika Poslední dobou jsem si oblíbil hudbu od Alana Walkera. Celkově poslouchám žebříček nejnovějších songů. Jednoduše se dá říct, že poslouchám úplně všechno ... kromě Biebera.
Oblíbené filmy Rád sleduji komedie, u kterých se dá odreagovat.
Oblíbené knihy Velice mě zaujal autor M. M. Cabicar, libí se mi asi všechny jeho knihy, má v nich velice jednoduchý a úžasně vypointovaný humor. Obzvláště jsem si oblíbil trilogii Dítě školkou povinné. Celkově mě baví číst zábavnou literaturu, nebo články/diskuze na netu.
Povaha Jsem mírně upovídaný a většinou veselý. Nenechám si nic vymluvit. Nevydržím, když se musím někomu nebo něčemu podřizovat, chci mít svou volnost. Miluji humor a zábavu. Nesnáším, když se někdo celý den mračí.
Plány Po dokončení průmky chci studovat pedagogiku. K tomu se chci věnovat grafice/digitální malbě.
Kontakty Facebook: facebook.com/michael.m.stodulka
YouTube: youtube.com/stodmi
Instagram: instagram.com/MyOwnPhotoGROUP

Michal Stodůlka Michal Stodůlka

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 6. 2015, 16:03, zobrazeno 3504x, dnes 0x