Kluk, který žije ve vlastním světě plném letadel, počítačových her a hudby. Má zvrácený smysl pro humor, poslouchá téměř jakoukoliv hudbu a nemá problém si zazpívat písničky Míši Davida, nebo jiné heavy-metalové skupiny.

Michal Hubáček

Na průmce od 2017
Záliby

Na prvním místě je to létání s rádiem-řízenými letadly, přesněji soutěžení s nimi. Hudba má také v mém srdci zvláštní místo, vždy si rád zabroukám nebo zahraji pár oblíbených písniček. Svůj volný čas rád trávím i jinou užitečnou věcí, jako například hraním počítačových her, zejména Zaklínače, R6 Siege, nebo příběhové hry.

Motto Never forget what you are, the rest of the world will not.
Co je tady fajn Většina lidí a učitelů je fajn, jsou tady i takoví, kterým se obloukem vyhýbám, ale jinak si s každým rád popovídám, pokud je o čem. Jeden z důvodů, kvůli kterým se těším do školy, je školní bufet a automat na kávu.
Co je třeba zlepšit Kromě mých známek snad jen signál Wi-Fi, a rychlost některých školních počítačů. Také by bylo fajn, kdyby se ze školní Wi-Fi dalo připojit na Bakaláře.
Oblíbené knihy Harry Potter, Lord of the Rings, Hobbit, Zaklínač, Na západní frontě klid, a podobné Sci-fi, Fantasy a válečné knihy
Oblíbená muzika Poslouchám všechno, co mi přijde do sluchátek. Jediné, co nedokážu vystát, je rap, zvláště ten československý. K mým nejoblíbenějším skupinám patří SlipKnoT, Sabaton, Powerwolf a Hammerfall z metalového žánru, ale také Johnny Cash, John Denver, The Dubliners a další folkové a country skupiny a zpěváci.
Oblíbené filmy Stejně jako u knih, mám rád Harryho Pottera, Pána prstenů a válečné filmy.
Povaha Na takovou otázku se špatně odpovídá, ale podle mých přátel jsem upovídaný, přátelský, starostlivý, dost často otravný, sarkastický (až moc) a v podstatě se k lidem chovám tak, jak se chovají oni ke mně. Nemám problém vycházet s kýmkoliv, pokud se chová férově. Vadí mi, když se středoškoláci chovají jako přerostlé děti a nemají ani potuchy o slušném chování.
Plány Dokončit tuto školu a získat titul inženýra. A teď zpátky k těm reálnějším – chci se více věnovat létání, udělat si pilotní průkaz a poté závodit v „opravdovém“ letadle.
Facebook michal.v.hubacek

Michal Hubáček Michal Hubáček

Vytisknout stránku Vytisknout stránku9. 1. 2019, 13:04, zobrazeno 12746x, dnes 0x