Perfekcionista, až to není zdravé. Miluje sporty, hlavně tenis a šachy. Ve svém volném čase se věnuje dětem ve skautingu a trénuje šachy. Své pocity nedává příliš najevo.

Martin Benovič

Na průmce od 2015
Záliby

Baví mě míčové sporty. Rád si lehnu s knížkou a vypnu se. Když mám chuť, vezmu papír, tužku a napíšu báseň – o čemkoli. Sleduji často západy slunce. Je mi blízká historie – navštěvujeme s rodiči hrady a zámky, přečtu si knížku o středověku. Dříve jsem hrál stolní tenis (i na turnajích).

Motto Žiješ jen jednou. Tak žij!
O průmce Škola, která skvěle připraví do budoucna – na vysokou školu i zaměstnání.
Co je tady fajn Skvělí učitelé, vybavení na vysoké úrovni, výběr ze dvou jídel (možnost objednat si přes internet), spolužáci, se kterými je legrace.
Oblíbená barva Modrá, mix bílé a černé.
Oblíbené jídlo Babiččiny buchty (hlavně makový závin a „honzovky"), špagety, kuřecí maso s rýží.
Oblíbené knihy Vybírám si hlavně sci-fi, filozofické a dobrodružné – Hraničářův učeň, trilogie Větrný zpěvák, Saturnin, Slovo proměny, Jméno větru, Filozof, který nebyl moudrý... a mnoho dalších.
Oblíbená muzika Klasika, folklor.
Oblíbené filmy Star Wars, Doktor Strange, Jára Cimrman, Anděl Páně.
Povaha Proměnlivá – závisí to na situaci a prostředí, sangvinik a flegmatik, mám rád legraci (s mírou), přátelský, týmový hráč.
Co nemám rád Když se mě někdo zeptá po delší době známosti, proč mám každé oko jiné. To mě dokáže zarazit.
Plány Jako první krok: dokončit tuhle školu úspěšně maturitou, pak uvidím – budu vybírat mezi VŠ a zaměstnáním, které by mě bavilo, chtěl bych se podívat do zahraničí, užívat si života, dokud se dá, a plnit si sny.

Martin Benovič - Skaut Martin Benovič - Tenista Martin Benovič - Turista

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 1. 2017, 07:51, zobrazeno 3672x, dnes 2x