Má rád dokonalý poslech hudby, je precizní ve všem, co dělá. Vyžívá se v detailech a jeho věci mají pevný řád. Spíše tichý a klidný, ale nepokazí žádnou legraci. Jeho pracovní týden je přeplněn nejrůznějšími aktivitami a kroužky. Ve svém volném čase se věnuje modelářství, hraje na hudební nástroje, jezdí na kole, anebo sleduje filmy.

Lukáš Tomšej

Na průmce od 2010
Záliby Modelářství, hudba (hra na klavír a kontrabas), fotografování, cestování, turistika, cykloturistika, filatelie, numismatika, amatérská astronomie.
Motto Život je kořením smíchu.
O průmce Objekt občanské vybavenosti, sestávající ze tří navzájem propojených pavilonů a uměleckých ateliérů na odloučeném pracovišti. Budovy primárně slouží jako vzdělávací zařízení.
Co je tady fajn? Bezvadný učitelský sbor. Díky našim učitelům dostává učení tu správnou chuť.
Oblíbená muzika Především klasika, ale také artrock, rock a jazz.
Oblíbené filmy Počátek, Zdrojový kód, detektivky jako Sherlock Holmes, Hercule Poirot.
Oblíbené knihy Verneovky, Foglarovky.
Povaha Klidný a mírumilovný, mám rád legraci, pořádek a čistotu.
Plány Co nejvíce si užít bezstarostné mládí.
Oblíbené barvy Část spektra elektromagnetického záření o vlnové délce od 380 nm do 750 nm (odpovídající frekvence 400-790 THz).
Vzkaz studentům Pokud se v hodině na něco zeptáš, budeš možná 5 minut vypadat jako hlupák. Nezeptáš-li se, budeš hlupákem na celý život.
Vzkaz učitelům Naši učitelé by se neměli podobat sloupům u cest, které pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.

Lukáš Tomšej - Sailboat Discovery Lukáš Tomšej s bratrem Jakubem Lukáš Tomšej na svahu Lukáš Tomšej a Discus CS Lukáš Tomšej a ASW 28 Lukáš Tomšej - Předletová kontrola

Vytisknout stránku Vytisknout stránku10. 4. 2013, 21:28, zobrazeno 5962x, dnes 0x