Hodná, tichá, do jisté míry přátelská a, v rámci možností, normální holka, která ráda objevuje nové věci a hledá nové koníčky a přátele. Nedokáže vydržet dlouho v klidu a z duše nenávidí nečinnost a nudu.

Kristýna Krobotová

Na průmce od 2013
Záliby Jsem hudební živel. Jakmile uslyším aspoň trochu kvalitní hudbu, roztančí se mi duše. 12,5 let hraji na piano. Přivydělávám si jako zvukařka. Mou největší láskou jsou motorky a Freestyle Motocross a od 13 let vlastním krosku. Často střílím z luku, ale většinu času sedím za počítačem. Osm let jsem závodně hrála stolní tenis. Hraji hry, ale sama o sobě nechci moc tvrdit, že jsem "gamerka" (tenhle výraz ztratil poslední dobou význam a označuje se jím každá druhá holka, co hraje GTA , The Sims nebo Outlast... dost smutný). Od nastoupení na střední školu se úspěšně bráním dostat ze závislosti na energetických nápojích.
Motto Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Co je tady fajn? Troufám si říct, že téměř vše. Spousta zajímavých lidí, ale hlavně si moc vážím ochoty a přátelského jednání spousty kantorů.
Co je třeba zlepšit? Chtělo by to kafe i na ateliéry. Někdy tam vážně moc chybí.
Oblíbená muzika Disturbed, Metallica, Megadeth, KoRn, System of a down, Avenged Sevenfold, Nirvana, Arakain, Insania, Lucie, Wanastovi vjecy, Aerosmith, Guns'n'Roses, Shadow Area a spousta dalších.
Oblíbené filmy Co se týče žánrů, dávám přednost fantasy, Sci-Fi a nebo dokumentárním filmům (druhá světová válka). Z filmů mám nejradši Vránu (1994), Počátek, Králova řeč, Obchod pro sebevrahy, Chicago, Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, Sherlock (seriál) a tvorbu Tima Burtona.
Oblíbené knihy Ráda se vracím k Malému princi, Krysaři, komiksu The Crow (Vrána) od Jamese O'Barra. Zajímavá kniha je Útěk z tábora 14 a poslední dobou jsem propadla Shakespearovi.
Oblíbená barva Jak jinak než černá, modrá a červená.
Povaha Jsem velice náladová a komplikovaná osoba. Ale určitě jsem přátelská. Však pokud mě někdo chce poznat, ať přijde. Nekoušu. ;)
Plány Dokončit střední a potom hodně daleko odtud.

Kristýna Krobotová Kristýna Krobotová Kristýna Krobotová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 6. 2015, 06:32, zobrazeno 3254x, dnes 0x