Jsem taková ta holka, co se většinou schovává ve vytahaném svetru nebo plandavé mikině. Jsem upřímná (někdy až moc), ukecaná a trochu nenažraná.

Kateřina Kudrová

Na průmce od 2017
Záliby

Od malička mě bavilo kreslit. Když mi bylo asi 6 let, pokreslila jsem každý den velký stoh papíru. Jinak ráda vyrábím miniatury, ráda vařím a baví mě vyrábět koláže ve skicáku

Motto Nedokonalá věc činí celek dokonalým
O průmce Tahle škola je jedním slovem skvělá, jako jo někdy mi to tu se známkama fakt nejde, ale jinak jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě tuto střední školu. Pokaždé když se mě někdo ptá, jak se mi líbí moje škola odpovím: ,,Nemohla jsem si vybrat lepší."
Co je tady fajn Naši učitelé na ateliérech jsou úplně jiní než jaké znáte ze základní školy. Jsou mnohem přátelštější a hodnější a hlavně mají podobné zájmy jako vy. Takže si s nimi opravdu skvěle pokecáte.
Oblíbené knihy Zbožňuju spisovatele Neila Gaimana. Četla jsem od něj Maska zrcadla, Kniha hřbitova a moji nejoblíbenější: Oceán na konci uličky.
Oblíbená muzika Moje mladší sestra hraje hodně na příčnou flétnu, ráda ji poslouchám, když hraje. Moje oblíbené kapely jsou Red hot chili peppers, Linkinpark a Imagine dragons.
Oblíbené filmy Můj oblíbené žánry jsou horory a fantasy, takže taková Annabelle nebo V zajetí démonů, na to se vždycky ráda podívám.
Plány Po této škole zatím vůbec nevím co budu dělat. Plánuji jít na restaurátora či ilustrátora, ale zatím fakt nevím. A hlavu si s tím moc nelámu, člověk si má užívat přítomnosti, kdykoliv tě může přejet autobus nebo skolit rýmečka :)

Kateřina Kudrová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku15. 1. 2019, 12:43, zobrazeno 2172x, dnes 2x