Veselý, pohodový a přátelský člověk, který skoro všechen svůj volný čas věnuje hudbě. Píše vlastní písně, je zpěvákem a kytaristou skupiny Šroti, hraje v cimbálové muzice Vojara, ale také například rád fotografuje.

Jan Klubus

Na průmce od 2011
Záliby Mým hlavním koníčkem je hudba. Hraju na kytaru, klavír, cimbál, kontrabas a pak na to, co mi přijde vlastně pod ruku. Občas napíšu nějakou tu píseň, a neustále pořád někam jezdím hrát. Hraju jak vlastní věci se svojí rockovou skupinou, tak i folklór s cimbálovou muzikou. Zajímám se o točení hudby (buduji si doma malé studio), fotografování, trochu o webdesign a grafiku.
Motto Don't Worry, Be Happy
Co je tady fajn? Škola je dobře vybavená a hlavně v ní panuje přátelská atmosféra.
Oblíbená muzika Poslouchám vše, co má smysl. Jsem naprostý milovník U2, Kensington, Foo Fighters, v mém playlistu určitě najdete například Coldplay, Fall Out Boy, Kings Of Leon, The Verve, Red Hot Chili Peppers, Switchfoot, nebo třeba věci od skvělého českého hitmakera Michala Hrůzy. Mám rád také klasiku či folklór.
Oblíbené knihy Zatím jsem toho moc nepřečetl, takže ani žádnou oblíbenou knihu nemám.
Povaha Jsem flegmatik, beru věci s optimismem a nadhledem, jsem veselý, cílevědomý, přátelský. Některé své povinnosti neustále odkládám, jelikož jsem taky pěkně líný.
Plány Chtěl bych hrát, hrát a hrát. Napsat pár úspěšných hitů, odehrát největší festivaly v ČR, mít jednu z nejznámějších českých skupin a nedostat se do bulváru. To jsou ale spíš mé sny než plány. Momentálně mám v plánu úspěšně dokončit maturitu, s kapelou dotočit třetí desku, na kterou se neskutečně těším, a do konce července ji spolu s dalšími dvěma videoklipy vydat. Po maturitě bych rád na VUT do Brna, tak uvidíme, zda se zadaří.

Jan Klubus Jan Klubus Jan Klubus Jan Klubus Jan Klubus Jan Klubus 2 Jan Klubus

Vytisknout stránku Vytisknout stránku5. 1. 2015, 07:38, zobrazeno 4258x, dnes 0x