Na první pohled ospalý, ale v pohodě působící člověk. Rád kreslí a dělá i do hudby. Ke svému okolí se snaží chovat co nejlépe. Volný čas věnuje přítelkyni, kamarádům, tvorbě, nebo jen poflakování u počítače. V budoucnu se chce věnovat animované tvorbě.

Jáchym Nádvorník

Na průmce od 2010
Záliby Kreslení, malování, tvorba grafiky a animace, čtení komiksů a mangy. Spánek. Bezvýznamné zírání do monitoru, počítačové hry (Half-Life, Fallout, Bioshock). Poslech a tvorba hudby, hra na kytaru a launchpad, kapela.
Motto Když nejde o život, nejde o nic.
O průmce Moc fajn škola se skvělým zařízením a vstřícnými učiteli.
Co je tady fajn? Je to jediné místo, kde se můžu přes týden vidět se svojí přítelkyní :-) Milí učitelé, na ateliérech bez výjimek.
Co je třeba zlepšit? Maximálně tak ledová voda u některých toalet.
Oblíbená muzika Tvrdší hudba (hardcore, metalcore) sem tam i v kombinaci s elektronikou (tímto směrem se snažíme hnát naši kapelu) např. Enter Shikari, Alexisonfire, Silverstein, v poslední době mě začal bavit dubstep.
Oblíbené filmy Cesta do fantazie, Phone Booth, Star Wars, My z Kačerova.
Oblíbené knihy Komixy Scott Pilgrim, jinak mi knížky moc nevoní.
Povaha Flegmatik, uzavřený, tichý, hledím si svého, nekonfliktní. Kdykoli mě někdo požádá o pomoc, snažím se mu poradit. Rád se zasměju. Mám nízkou motivaci se k čemukoli dokopat.
Plány Udělat maturitu, z toho mám fakt strach. Potom bych se rád věnoval animaci. S přítelkyní odcestujeme do Kanady, kde si budeme užívat sněhu, jenž tu není příliš populární.
Web http://ped-ro.deviantart.com

Kresba Jáchyma Nádvorníka 3 Kresba Jáchyma Nádvorníka 2 Kresba Jáchyma Nádvorníka Kapela Jáchyma Nádvorníka Jáchym Nádvorník 2 Jáchym Nádvorník

Vytisknout stránku Vytisknout stránku11. 4. 2013, 16:57, zobrazeno 4633x, dnes 0x