"Chci se dotknout slunce, chci plout s proudem řeky, chci se ztratit v moři hvězd. Chci tolik nemožného, ale i přesto sním, že se mi to jednou podaří a já ulehnu na polštář z kopretin a má duše splyne v jedno se zemí." Holka, která vyznává pohanství a nestydí se za to.

Hana Buličková

Na průmce od 2014
Záliby

Miluji tolik věci, že se to snad ani popsat nedá. Bez pohybu a hudby si nedokážu představit den. Bez umění v jakékoliv formě si nedokážu představit život. Žiji psaním své vlastní tvorby. Díky ní vždy vypadnu do svého malého světa bez zábran, kde mi všechno rozumí. A díky čtení žiji tisíce různých životů.

Pohyb mi doplňuje energii a přináší radost. Rozeběhnout se po lese... Nádhera! Ten pocit je nepopsatelný. Tolik volnosti v jeden okamžik málo kdy zažijete. Z toho důvodu taky hraji národní házenou. Myslete si, že jsem blázen, když běhám po hracím poli i při 30 °C ve stínu, ale mě to baví.

Další takovou mou závislostí jsou ruční práce. Lapač snů, prstýnek, plyšák... Není problém vyrobit cokoliv.

V neposlední řadě je tady fotografování. Opět taková má menší závislost, protože pobíhat po okolí s foťákem v ruce a zastavovat se u každé věci aspoň na 10 minut zřejmě nepatří do každodenní náplně normálního člověka.

Motto I když lidé nevědí, co je to dobro, mají ho v sobě.
Co je tady fajn? Zatím si nemůžu na nic stěžovat. Jen si myslím, že je v této škole někdy pěkný zmatek.
Co je třeba zlepšit? Vždycky se najde nějaká věc, která by se dala vylepšit.
Oblíbená muzika Nemám oblíbenou muziku. Poslouchám to, co se mi zrovna líbí, což je momentálně jedna velmi nadaná zpěvačka Boggie.
Oblíbené filmy Tak tady vedou jednoznačně „animáče" od Walt Disneyho nebo Pixaru.
Oblíbené knihy Miluji knížku Jako zabít ptáčka. Tato knížka mi učarovala nejvíc tím, že ji vypráví malá holčička, která má nevinnou mysl.
Oblíbené barvy Nejvíc zbožňuji pastelové barvy. Jejich jemnost, jednoduchost a krásu.
Povaha Člověk se stává nejméně sám sebou, když o sobě mluví. Pokud chcete vědět, tak se se mnou začněte bavit. Každý má jiný názor. Jestli máte zájem, tak jsem se narodila ve znamení blíženců a ten popis na mou osobu sedí. Dvě osoby v jednom těle.
Plány Žiji dneškem a budoucnost si nějak neplánuji. Co přijde, to přijde. Buď s tím něco udělám, nebo to nechám tak.

Hana Buličková Hana Buličková Hana Buličková Hana Buličková

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 6. 2015, 12:59, zobrazeno 3033x, dnes 2x