Blíženec. A je to na něm znát! Veselý, společenský typ, co je pro každou srandu. Rád zkouší nové věci a má rád adrenalin. Věnuje se thajskému boxu, plánuje poznávat svět. Paří hry, poslouchá DubStep a hodlá založit stavební firmu, aby za ušetřené peníze strávil život na prosluněné pláži.

David Svoboda

Na průmce od 2011
Záliby Bojové umění Muay Thai (thajský box). Hraní her (střílečky, strategie, RPG, atd.). Filmový a seriálový maniak. Obdivuji legendy jako Tony Hawk, Rodney Mullen, Deawon Song, Bam Margera a další.
Motto "Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré De Balzac
O průmce Parádní škola, která od začátku připravuje studenty k maturitě, budoucímu studiu a zaměstnání.
Co je tady fajn? Přátelská atmosféra, vstřícní učitelé a výborné technické vybavení.
Co je třeba zlepšit? Zdržuju se cestami vlakem, ale to asi nezměním.
Oblíbená muzika Rock a punk, hip-hop (Cypress Hill), Drum&Bass, Minimal, DubStep. Můj velký obdiv patří úžasnému hráči na kytaru Jimimu Hendrixnovi.
Oblíbené filmy Pulp Fiction. Je to klasika, která mě vždy rozesměje a ty hlášky jsou nesmrtelné. Sleduju seriály - Teorii velkého třesku, Scrubs, Walking Dead, Futuramu, Červeného trpaslíka a Simpsonovi.
Oblíbené knihy Moc velký čtenář nejsem. Ale z dětství se mi navždy vryly do paměti Mikulášovy prázdniny a Mikulášovy přestávky.
Povaha Společenský typ, rád se předvádím grin.png. Nejsem stydlivý, vždy se snažím myslet pozitivně a pořád se směju. Jsem velký nervák a některé kraviny mě dokážou vyvést z míry. Někdy se snažím příliš prosadit svůj názor.
Plány Po škole hodlám jít na VUT v Brně. Až mě přijmou v dobré stavební firmě a vydělám dost peněz, založím si vlastní firmu. Po čase ji někomu přenechám a hodlám procestovat celý svět. Mým největším snem je postavit si malou skromnou chajdu na prosluněné pláži v tropech. Dělal bych mizerně placenou práci, která by mě bavila a dělal bych ji jenom proto, abych se nenudil. A tam na té pláži bych chtěl i dožít svůj život!

David Svoboda David Svoboda

Vytisknout stránku Vytisknout stránku25. 3. 2013, 20:57, zobrazeno 3466x, dnes 0x