Nekonfliktní přátelský člověk, který se snaží vyhledávat pozitivní energii a naději, i když to zrovna nemusí být snadné. Je zakladatelem vývojářského týmu Lightning Soft, ve kterém si spolu s ostatními snaží splnit svůj sen stát se úspěšným herním vývojářem.

Boleslav Seďa

Na průmce od 2012
Záliby Nejvíce času věnuji tvorbě počítačových a mobilních her spolu se svým týmem. Vedle tvorby her mě baví 2D grafika a učím se pracovat s 3D grafikou. Okrajově se zajímám o webdesign a módování her. Když zrovna nepracuju a nehraju, rád se procházím venku a při té příležitosti často fotografuju, při příznivých podmínkách rád sleduju noční oblohu.
Motto Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim nedal sílu je uskutečnit.
O průmce Asi nejlepší škola, jakou jsem si mohl zvolit, člověk tu získá všeobecný přehled do dalšího života.
Co je tady fajn? Skvělý kolektiv, dobré vybavení a řada dobrých učitelů.
Co je třeba zlepšit? Snad jen větší důraz na osobní zaměření každého žáka a větší prostor při výběru odborných předmětů, ale to je něco, co se týká celého školství a přístupu lidí. Během celého studia mi vadil i špatně vyřešený rozvrh s často dlouhým a zbytečným čekáním na výuku.
Oblíbená muzika Hudbu vybírám spíš podle toho, jakou nabízí myšlenku. Pokud se mi líbí, rád si poslechnu pop, folk i rock. Mám rád převážně českou a slovenskou tvorbu. Často si zpříjemním práci filmovými a herními soundtracky (můj nejoblíbenější pochází z Crysis 2).
Oblíbené filmy Návrat do budoucnosti, filmy a seriály ze světa Marvelu a Star Treku.
Oblíbené knihy Mou nejoblíbenější knižní sérií je Série Star Trek: Enterprise navazující na stejnojmenný seriál, pak knihy na motivy her (Crysis: Legie) a mezi mé oblíbené patří i alegorická díla odkazující na společnost, jako je Farma zvířat nebo Labyrint světa a ráj srdce, se kterými jsem se seznámil ve škole.
Povaha Jsem introvert a perfekcionista, obojí má výhody i nevýhody. Nerad věnuju úsilí něčemu, o čem nejsem přesvědčený, že za to stojí. Mám rád bezkonfliktní a přátelské prostředí a sám se snažím jej vytvářet. Někdy příliš dlouho přemýšlím, když je potřeba jednat, rád ale poznávám svoji osobnost a snažím se být vždycky lepší, než mé předchozí já.
Plány Protože nemám v plánu pokračovat ve studiu, chtěl bych se pokusit se svým vývojářským týmem prosadit nejprve na poli mobilních her a později se pokusit vydat nezávislou počítačovou hru. Pokud se nám nepodaří uspět hned, rád bych si našel takovou práci, která mi dovolí věnovat se dál tomuto snu. Věřím, že mě v životě nic neodradí od tvorby a podaří se nám vydat řadu dobrých titulů.
Moje inspirativní hry Původní série Crash Bandicoot, The Neverhood, Heart of Darkness, Prototype 2, série Crysis, Trine
Web www.lightningsoft.org

Boleslav Seďa Boleslav Seďa Boleslav Seďa Boleslav Seďa

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 6. 2015, 06:47, zobrazeno 2763x, dnes 0x