Zvítězili jsme v celostátní soutěži Studentský design

Naše studentka Barbora Gučová zaujala porotu na prestižní celostátní soutěži Studentský design, kterou pořádá Asociace středních odborných škol s výtvarnými a uměleckořemeslnými obory ČR, a svou prací "We are all equal" tuto soutěž v kategorii Grafický design vyhrála.

V sérii pěti autorských leporel se Barbora nebála využít obsahový a kompoziční experiment. Tvoří jej expresivní kaligrafické texty a ilustrace, které vzájemně navazují a instalované v prostoru vytváří rozměrný plakát apelující na dodržování rovnoprávnosti všech živých tvorů.

Do soutěže Studentský design bylo v kategorii grafický design přihlášeno více než 50 prací z 25 středních uměleckých škol z celé ČR. Úspěch naší školy byl podtržen také výborným umístěním další naší žákyně Julie Černé, která se v této velké konkurenci umístila na výborném 11. místě.

Oběma našim žákyním blahopřejeme.

Barbora Gučová - We are all equal

Barbora Gučová - We are all equal

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 3. 2019, 12:15, zobrazeno 2101x, dnes 0x
4.5 8Hodnocení