Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská vyhlásila fotografickou a literární soutěž pro studenty. Stačí vyfotit zajímavý snímek nebo napsat jakýkoliv text tematicky se vázající k energetice a poslat ho přes elektronický formulář.

1. místo: notebook do 20.000 Kč dle vlastního výběru
2. místo: netbook do 10.000 Kč dle vlastního výběru
3. místo: digitální fotoaparát

Stačí vyfotit zajímavý snímek nebo napsat jakýkoliv text tématicky se vázající k energetice a poslat ho přes formulář pod tlačítkem CHCI SOUTĚŽIT !!!. Můžete poslat pouze fotografii nebo jen text, ale zasláním obojího může zvýšit právě tu Vaši šanci na výhru!

Odborná porota vybere dvacet finalistů a z jejich nejlepších a nejvtipnějších výtvorů uspořádá v prostorách FJFI v Praze v Břehové ulici výstavu. Vítězové na prvních třech místech se podělí o notebook, netbook a digi foťák, připravené jsou i exkluzivní exkurze a lístky na ples. Finalisté si budou moci vyzkoušet řídit jaderný reaktor nebo právě spuštěný unikátní fúzní reaktor (tokamak) GOLEM, podívají se na atomy pomocí AFM mikroskopu, vystřelí si laserem, atd., všichni soutěžící jsou zváni na letní studentskou konferenci TCN (srpen 2010) a na Fyzikální týden (červen 2010).

Podrobnosti a úplná pravidla najdete na http://soutez.fjfi.cvut.cz nebo u Mgr. Slovákové (kabinet matematiky a fyziky).

Vytisknout stránku Vytisknout stránku19. 10. 2009, 10:46, zobrazeno 4195x, dnes 0x
4.4 7Hodnocení