Naše škola dosáhla dvou prestižních prvenství v celostátní soutěži vyhlašované na webových stránkách www.maturita.cz o nejlepší školní časopis na webu a o nejlepší tablo. V anonymním hlasování obhájil časopis ECHO loňské vítězství a zvítězil již podruhé. Do Síně slávy se zapsalo i tablo 4. A, které už bylo již dříve vyhlášeno i nejlepším studentským tablem v Hodoníně.

Pro školní časopis ECHO, jehož redakční rada pracuje pod vedením Mgr. L. Kosíkové, hlasovalo v anonymním hlasování nejvíce návštěvníků na www.maturita.cz. Titul Nejlepší školní časopis na webu ČR a zápis do Síně slávy si náš časopis připsal již podruhé.

Tablo třídy 4.A „... a pak, že z nás nic nebude" (třídní učitelka Mgr. D. Kočtářová), které zvítězilo už v soutěži o nejlepší tablo Hodonína za rok 2011, zabodovalo i v této celostátní soutěži a získalo prvenství a také zápis do Síně slávy.

Proč tablo vyhrálo? Názor třídní učitelky: „Myslím, že je právě takové, jaké má studentské tablo být. Je hravé, má dobrý nápad, vtip, fotografie výborně vystihují povahy a zájmy jednotlivých studentů a navíc je skvěle řemeslně provedeno."

Vytisknout stránku Vytisknout stránku19. 9. 2011, 08:49, zobrazeno 2453x, dnes 2x
5.0 1Hodnocení