Dne 31.10.2005 proběhlo v nové sportovní hale v Hodoníně okresní kolo středních škol ve stolním tenise. Naše škola se zúčastnila v kategorii chlapců. Reprezentovali nás tito studenti: Ondříšek Petr (4.A), Brhel Tomáš (2.C), Ilčík Ondřej (2.A) a Mikulčík Václav (2.A).

Přeboru se zúčastnilo pět škol okresu: Spuš a Voš Hodonín, Obchodní akademie Hodonín, Gymnázium Hodonín, Gymnázium Strážnice a Obchodní akademie Veselí nad Moravou. V hracím systému "každý s každým" jsme nenašli přemožitele a postupně přehráli všechny soupeřevýsledkem 4:1. Nyní čeká naše družstvo na krajské kolo, které se uskuteční v listopadu opět v Hodoníně. Přejeme chlapcům mnoho úspěchů v dalších bojích a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku3. 11. 2005, 08:00, zobrazeno 19345x, dnes 0x