V listopadu jsme se zúčastnili prvního kola futsalové ligy hodonínských škol a také jsme organizovali okresní florbalové kolo pro střední školy. Studentům děkujeme za reprezentaci školy.

V úterý 13.1 listopadu 2014 se v Hodoníně uskutečnilo 1. kolo středoškolské futsalové ligy za účasti čtyř středních škol z Hodonína. Letos jsme nedokázali navázat na úspěchy z minulých ročníků. V prvním zápase jsme sice remizovali s favoritem OA Hodonín 2:2, pak jsme ještě jasně přehráli ISŠ Hodonín 8:0, ale v rozhodujícím zápase o postup jsme nestačili na Gymnázium Hodonín s výsledkem 0:2. Tím pro nás letošní ročník už skončil.

Ve čtvrtek 20. istopadu 2014 jsme organizovali okresní kolo ve florbalu středních škol, do kterého se přihlásilo šest družstev. Školy byly rozděleny do dvou skupin. My jsme byli nalosováni do skupiny s Gymnáziem Hodonín a Bzenec - Přívoz. Oba zápasy jsme vyhráli a v semifinále jsme se utkali s družstvem Gymnázia Strážnice. Po vyrovnaném boji jsme postoupili do finále až na nájezdy. Zde jsme se utkali s naším velkým rivalem OA Hodonín, kterého jsme po dramatickém boji dokázali udolat 2:1. Chlapcům patří dík za bojovnost, slušné vystupování a vzornou reprezentaci naší školy. Přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole.

Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu

Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu

Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu

Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu

Studenti soutěžili ve futsalu a florbalu

Vytisknout stránku Vytisknout stránku24. 11. 2014, 06:36, zobrazeno 2033x, dnes 0x
5.0 2Hodnocení