Naši žáci mohou nyní skládat veškeré zkoušky Cambridge přímo v naší škole. To díky spolupráci s jazykovou školou P.A.R.K. v Brně, která je autorizovaným centrem pro pořádání zkoušek Cambridge.

Jedná se především o přípravu na zkoušky PET a FCE.

  1. B1 INTERMEDIATE – Středně pokročilí (zkouška PET)
  2. B2 UPPER INTERMEDIATE – Více pokročilí (zkouška FCE)

Této možnosti využilo v loňském školním roce pět žáků ze 4. ročníků naší školy a zkoušku FCE úspěšně složili. Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 pořádáme ve spolupráci s jazykovou školou již podruhé tzv. Pre-testing – zkoušku nanečisto (zdarma). Pre-testing je určen pro vážné zájemce o zkoušky Cambridge, již na konkrétní úroveň (FCE – First Certificate in English), tak aby měli možnost projít celým procesem zkoušky bez rizika. Na zkoušku studenty připravíme v některém z bezplatných přípravných kurzů.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku19. 11. 2014, 08:54, zobrazeno 2261x, dnes 0x
5.0 2Hodnocení