Dne 25. listopadu 2014 uspořádala naše škola již popáté okresní kolo ve volejbale. Letos se zúčastnilo šest dívčích týmů, které soutěžily ve dvou základních skupinách a teprve potom přišly na řadu zápasy o umístění. Soutěž chlapců byla tentokrát dramatičtější.

Zvítězily studentky Purkyňova Gymnázia Strážnice, obhájkyně loňského vítězství. A i letos neprohrály ani set. Na druhém místě skončilo Klvaňovo gymnázium Kyjov a třetí OA Hodonín. Děvčata naší školy si po loňsku polepšily a vyhráli zápas o páté místo nad Gymnáziem Hodonín.

Soutěž chlapců měla dramatičtější průběh. Pět družstev se utkalo v jedné skupině. Vítěze, Klvaňovo Gymnázium Kyjov, určilo až vzájemné utkání a druhým týmem v pořadí, OA Hodonín. Naši kluci vyhráli zápas s vítězem z Kyjova a Gymnáziem Hodonín, ale v dalších zápasech se jim nedařilo a skončili nakonec na čtvrtém místě, rovněž po prohraném vzájemném utkání s OA a SOU Veselí nad Moravou.

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Okresní kolo ve volejbale

Vytisknout stránku Vytisknout stránku2. 12. 2014, 10:17, zobrazeno 1950x, dnes 0x
5.0 1Hodnocení