Vítejte na páté generaci našich webových stránek. Ta předchozí vydržela v provozu dlouhé čtyři roky a značně přesluhovala. Přečtěte si, co nového vám naše nové stránky nabízí a jak vám ušetří čas při získávání důležitých informací.

Nová grafika, vyšší přehlednost

Předchozí web byl nepřehledný, prťavý, špatně čitelný a nudný. Poučili jsme se a použili pastelové barvy, větší písmo, spoustu volného prostoru a hlavně srozumitelné členění hlavního menu.

Změny rozvrhu

Pod položkou Pro studenty a zaměstnance v hlavním menu naleznete odkaz na pravidelně aktualizované změny rozvrhu. Můžete tak i z domova sledovat plánované úpravy vyučovacího plánu.

Vyhledávání

Mrkněte do pravého horního rohu obrazovky. Vyhledávací okénko dosud citelně scházelo. Zadejte klíčové slovo, stiskněte Enter a ušetřete si úmorné klikání a prohledávání stránek.

Školní časopis ECHO

Prohlédněte si všechny dosud vydané kousky pěkně pohromadě. Na stejném místě se budou objedovat další čísla.

Mapa stránek

Na jediném místě si můžete prohlédnout celý obsah našeho webu.

Jednoduchý tisk

V patičce každé stránky je ikonka tiskárny. Klikněte na ni a zbavte aktuální stránku grafiky a barev. Tak, jak to má ráda vaše tiskárna.

RSS kanály

Mějte přehled o aktualizacích našeho webu, aniž byste na něj chodili nakukovat. Je to jednoduché, rychlé a ušetříte spoustu času. Tady je seznam našich RSS kanálů.

Moderní funkce

Dynamická mapka polohy naší školy, kniha přání a stížností pro vaše podněty, hezké URL adresy, drobečková navigace, jednodušší hlasování v anketách, kvalitní optimalizace pro vyhledávače a spousta užitečných funkcí profesionálního redakčního systému CalmCube2.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku13. 3. 2009, 07:36, zobrazeno 4187x, dnes 0x
5.0 1Hodnocení