Naši studenti se účastnili soutěže projektů eTwinning. Výhrou byla finanční odměna k jazykovému vzdělávání studentů, a to víkendovým jazykovým pobytem s rodilým mluvčím v Luhačovicích. Studenti měli výbornou šanci si nejen zdokonalit své konverzační schopnosti v anglickém jazyce, ale také poznat britský životní styl a jinou formu výuky.

eTwinning je aktivita Evropské komise, do které se zapojilo již téměř 200 000 evropských učitelů. Ti společně realizují mezinárodní vzdělávací projekty online, tedy s využitím informačních a komunikačních technologií. Aktivita eTwinning slouží učitelům a žákům z 32 evropských zemí.

Studenti se účastnili projektu Pek, the Traveller Flea 3 – Evolution ve věkové kategorii 16 - 19 let. „Ústředním motivem našeho projektu je malá blecha Pek, která cestuje po světě a poznává jednotlivé metropole. Její cesty jsou zpracovány do podoby komiksu, naši žáci se během práce na projektu naučili nejen cizí jazyky, ale zlepšili si i své počítačové dovednosti a využili své kreativity," říká Ludmila Kosíková, organizátorka celého projektu.

Studenti měli velmi nabitý program jak samotné výuky, tak poznávání krásného prostředí lázeňského města.


Více fotografií (34)
Víkendový pobyt v Luhačovicích 2013

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 11. 2013, 05:21, zobrazeno 3509x, dnes 0x
5.0 8Hodnocení