Lukáš Beňa, student třetího ročníku oboru Stavebnictví, získal 3.cenu v 11.ročníku celostátního kola středoškolské soutěže o nejlepší studentský projekt rodinného domu s využitím systému YTONG.

Lukáš Beňa – nejlepší ve stavařské soutěži
Již několik let vyhlašuje firma Xella s.r.o. soutěž pro střední školy o nejlepší projekt navržený v systému Ytong. Letošního 11. ročníku se zúčastnil i náš žák Lukáš Beňa student 3. ročníku se svým projektem rodinného domku a dosáhl až na stupně vítězů. V oblastním kole za Jihomoravský kraj získal 1. místo a postoupil tak do celostátního kola, kde ocenila porota složená se zástupců firmy, projektantů a architektů jeho práci skvělým třetím místem. Obě ocenění byla spojena s nemalou finanční odměnou. Ceny přijela předat studentovi zástupkyně firmy ing. arch. Zuzana Menšíková. Jsme na Lukáše velmi hrdí.

Úspěchy v celostátních soutěžích Úspěchy v celostátních soutěžích

Soutěž firmy Velux
Naši studenti se i v letošním školním roce zúčastnili architektonické soutěže Život pod střechou. Do celostátního kola postoupily dvě práce žáků třetích ročníků na děleném prvním místě, a to rodinný domek navržený studentem L. Beňou a rodinný domek navržený týmem studentek S. Kujová a D. Mráková. Studenti byli oceněni poukázkami v hodnotě 1500 Kč na nákup zboží v síti obchodů zaměřených na oblečení a potřeby pro sport. Předání cen proběhlo v barokním sále Moravské galerie v Brně.

Úspěchy v celostátních soutěžích

Vytisknout stránku Vytisknout stránku22. 6. 2017, 10:09, zobrazeno 1774x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení