Naši studenti byli oceněni za skvělou práci

Dne 27. 4. 2022 desítka talentovaných studentů z hodonínských středních škol zavítala na hodonínskou radnici, kde převzali poděkování a ocenění za svou práci. Vedení města jim poděkovalo za jejich reprezentaci školy a města Hodonína.

Mezi oceněnými byli studenti s výborným prospěchem, vítězové olympiád, vědomostních a dovednostních soutěží, ale také účastníci projektů, které mnohdy vypisují jednotlivé vysoké školy. Zaměření jejich oborů bylo skutečně široké a našli bychom mezi nimi například budoucí vědce, šikovné řemeslníky, ale také ty, kteří se aktivně podílejí na akcích školy a rádi pomáhají druhým. Radnice oceňuje studenty již od roku 2007.

Studenty navrhují na ocenění jednotlivé střední školy a byli to právě učitelé či ředitelé škol, kteří je na radnici doprovodili.

Ocenění našich studentů

Naši školu zastupovali studenti Pavel Štarha ze 4. A (na fotografii uprostřed), Petr Hubatka ze třídy 4. V (vpravo) a Ladislav Sedláček 1. C (vlevo). Jsme hrdí, že svým příkladným přístupem jsou velkou inspirací pro další mladé lidi ve svém okolí.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku29. 4. 2022, 10:44, zobrazeno 573x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení