Po bronzu běžců se dařilo i našim stolním tenistům. Trojice studentů Ondřej Studnička, Lukáš Ringer a Jiří Kuchařič vybojovali vítězstvím v okresní soutěži postup do kraje. Tam vyhráli svoji skupinu a po vyrovnaném boji podlehli ve finále brněnským průmyslovákům.

Druhé místo v kraji je super výsledek. Dalším sportovním kláním, kterého se naše škola nejen zúčastnila, ale učitelé TEV ho také uspořádali, byl turnaj ve volejbale – Okresní kolo středních škol. Sešlo se 8 týmů. V pěkném prostředí sportovní haly TEZA v Hodoníně si vítězství připsala tato družstva:

2. SŠPU Hodonín

Je to historicky první vítězství děvčat z naší školy v této soutěži.

Naše úspěšné tažení sportovními soutěžemi pokračuje

Foto družstvo děvčat: Lucka Čechová – kapitánka týmu, Vanesa Valovičová, Aneta Polešovská, Hedvika Nováková, Karolína Hadamíková,
Veronika Jaborníková, Monika Vojtíšková, Tereza Frolková, Alžběta Fridrichová. Jako rozhodčí přispěla k řádnému průběhu soutěže Silvia Korčáková.

Za hochy hráli: Václav Černoch, David Chytil, Ondřej Studnička, Štěpán Hadač, David Hlaváč, Luboš Hudeček, Filip Střeštík, Krištof Mareš

Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 11. 2016, 14:12, zobrazeno 1773x, dnes 0x