Druhé kolo příjímacího řízení na obor Stavebnictví

Ředitel školy vyhlásil 2. kolo přijímacího řízení pro studijní obor Stavebnictví. Ve druhém kole přijímacího řízení se přijímací zkouška nekoná.

V 2. kole přijímacího řízení k přijetí ke studiu do 1. ročníku výše uvedeného studijního oboru pro školní rok 2021/2022, denní forma vzdělávání, bude provedeno hodnocení znalostí uchazeče vyjádřených hodnocením na vysvědčení z předchozího vzdělávání. Do druhého kola přijímacího řízení budou zařazeny pouze přihlášky došlé do 10. 6. 2021. Přihlášky je možno doručit také osobně na sekretariát školy.

Forma přihlášek je stejná jako pro 1. kolo. U uchazečů, kteří doložili potvrzení prospěchu základní školou již pro 1. kolo přijímacího řízení, nebudou tyto doklady ve 2. kole přijímacího řízení opětovně vyžadovány.

Tiskopis přihlášky ke studiu Vám bude vydán na základní škole, popř. na sekretariátu naší školy denně od 7.15 do 15.00 hodin. Formulář přihlášky ke studiu si můžete rovněž stáhnout zde.


Další informace o druhém kole přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny na internetových stránkách školy a vyvěšeny na úřední desce ve vestibulu školy v pátek 11. 6. 2021. Místo jmen uchazečů budou uvedena jejich registrační čísla.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku26. 5. 2021, 13:01, zobrazeno 801x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení