Dny otevřených dveří pro Stavebnictví a Technické lyceum

Pro uchazeče o studium technických oborů a veřejnost pořádáme dny otevřených dveří v budově školy Brandlova 32 Hodonín. Můžete se k nám přijít podívat v pátek 21. října od 8.00 do 17.00 hodin nebo v sobotu 22. října 2022 od 8.00 do 11.00 hodin.

Prostory školy Vás provedou sami studenti, informace Vám podají také jejich učitelé. Budete mít možnost si prohlédnout nejen učebny a technické zázemí školy, budeme Vás také informovat i specifikách studia na naší škole a perspektivách absolventů výše uvedených studijních oborů.

Na našem webu naleznete nejen kritéria přijetí ke vzdělávání na naší škole, ale také např. videoprohlídku naší školy, videa k jednotlivým oborům atd.

Den otevřených dveří

Vytisknout stránku Vytisknout stránku16. 9. 2022, 07:11, zobrazeno 871x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení