Dny otevřených dveří pro Stavebnictví a Technické lyceum

Pro uchazeče o studium technických oborů a veřejnost pořádáme dny otevřených dveří v budově školy Brandlova 32 Hodonín. Můžete se k nám přijít podívat v pátek 26. listopadu od 13.00 do 17.00 hodin nebo v sobotu 27. listopadu 2021 od 8.00 do 11.30 hodin.

Upozornění: Původní čas zahájení DOD v pátek 26. listopadu byl posunut z důvodu zhoršení epidemiologické situace. Prosíme o dodržování platných hygienických nařízení. S ohledem na závazná pravidla MZČR, organizační a prostorové podmínky školy i stále sílící epidemii nemoci COVID 19 je nutno dodržovat níže uvedená pravidla.

Vstup do budovy školy bude umožněn jen osobám s ochranou dýchacích cest, a to respirátory nebo obdobnými prostředky (vždy bez výdechového ventilu) naplňujícími minimálně všechny technické podmínky a požadavky, včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Ochranu dýchacích cest je nutno mít nasazenu po celou dobu pobytu ve škole.
Prohlídka školy bude organizována tak, aby nedocházelo k většímu shromáždění osob. V mezích možností budou dodržovány odstupové vzdálenosti min. 1,5 metru.

Cílem výše uvedených opatření je omezit šíření nemoci COVID 19 na naší škole a zajistit, aby byla prezenční výuka co nejméně omezována, případně nahrazována distanční výukou. Doufáme, že důvody pro zavedení výše uvedených opatření pochopíte a budete je po celou dobu přítomnosti ve školní budově dodržovat. Za to Vám předem děkujeme.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku18. 11. 2021, 13:57, zobrazeno 739x, dnes 0x
0.0 0Hodnocení