Od školního roku 2011/2012 rozšiřujeme výuku o moderní předměty s vysokou přidanou hodnotou pro uplatnění absolventů oborů Technické lyceum a Stavebnictví. Posilujeme výuku oblíbených grafických programů, naučíme vás tvořit moderní webové stránky či navrhovat interiéry a exteriéry. Podívejte se na výhody studia na naší škole.

2D a 3D grafika

Zvládnete práci s fotografiemi, jejich retušováním, působivé animace či modelování 3D objektů. Důraz klademe na grafický editor Photoshop, který je hojně využíván v grafických studiích a profesionálních firmách. Naučíte se pracovat také s editorem Corel. Se správnými znalostmi z oblasti grafiky tak budete mít větší šanci získat dobře ohodnocenou práci například v grafických či projekčních studiích.

2D a 3D grafika


Tvorba webových stránek

Budete schopni vytvořit působivé webové stránky s dynamickými prvky, jako jsou ankety, knihy návštěv, diskusní fóra a další. Naučíme vás základy internetového marketingu a psychologie uživatelů. Zvýší se vaše uplatnění u firem s technickým zaměřením a získáte výhodu ve výběrových řízeních na lépe placenou či odbornou práci.

Weby


CAD systémy

Po vystudování technických oborů na naší škole zvládnete samostatně navrhovat a projektovat rodinné domy a další stavby. Kromě klasických 2D projektů budete schopni vytvářet také efektní 3D modely staveb a technických či architektonických prvků. Budete samostatně pracovat mimo jiné v obou nejrozšířenějších architektonických programech - ArchiCAD i AutoCAD, což vám poskytne výhodu oproti uchazečům se zaměřením na jeden program. Získané znalosti vám otevřou cestu do projekčních kanceláří a na prestižní pracovní pozice v úspěšných firmách.

Cad systémy


Důraz na přípravu pro přijetí na vysoké škole

Připravíme vás na přijímací zkoušky na odborných vysokých školách a také na talentové zkoušky na architekturu a výtvarné obory. Budete mít přehled o trendech, znalosti technických oborů a také ceněnou praxi. Současně budete znát rozpočtování v oblasti staveb a stavebního inženýrství, takže budete moci nastoupit i na oceňovanou pozici stavebního rozpočtáře.


Ukázky prací žáků oboru Stavebnictví

Naši studenti dosahují pravidelných úspěchů v celostátních soutěžích architektonických a grafických programů a účastní se návrhů a projektů pro stavební firmy.

Ukázky prací žáků oboru Stavebnictví

Vytisknout stránku Vytisknout stránku24. 5. 2011, 13:29, zobrazeno 3763x, dnes 0x
4.5 15Hodnocení