Navštívil nás Chuck Norris, studenti byli na exkurzi v Černobylu, otevíráme obor Truhlář, topič, nástěnkář, pořizujeme luxusní vybavení pro studenty a učitele a nabízíme výběr z deseti chodů ve školní jídelně. Podívejte se na souhrn aprílových novinek.

Naši školu navštívil Chuck Norris

Chuck Norris na průmyslovce

V rámci mezinárodního projektu International learning jsme navázali spolupráci s prestižní univerzitou v Kalifornii, kde studoval známý herec Chuck Norris. Podařilo se nám tak zajistit exkluzivní besedu s tímto oblíbeným a velmi vzdělaným člověkem, a to přímo na půdě školy!


Exkurze do Černobylu

Exkurze do Černobylu

V rámci výuky fyziky, kde naši studenti právě probírají vlastnosti radioaktivního záření, jsme zorganizovali exkurzi do ukrajinské Pripjati. Z této legendární oblasti jsme si přinesli spoustu nezapomenutelných zážitků.


Otevíráme obor Truhlář, topič, nástěnkář

Otevíráme nový obor Truhlář, topič, nástěnkář

Vzhledem k velkému zájmu o alternativní studijní obory jsme uchazečům připravili další směr vzdělávání - Truhlář, topič, nástěnkář. Studium je ukončeno maturitní zkouškou, po jejímž úspěšném absolvování získá student doktorát a titul TtnDr.


Obědy nově s výběrem z deseti jídel

Obědy nově s výběrem z deseti jídel

Od 1. dubna jsme připravili novinku pro studenty gurmány. Naše školní jídelna nově umožňuje každý den výběr z 10 jídel všeho druhu. Na své si přijdou vegetariáni, vegani, frutariáni, vitariáni i makrobiotici.


Nové vybavení pro studenty a učitele

Nové vybavení pro studenty a učitele

Posilovna, sauna, krytý bazén, kulečník, počítačovová herna. To je některé z vybavení, které se nám podařilo zajistit z dotací Evropské unie. Právě probíhá dokončování projektu na nutné stavební úpravy a výběrové řízení na jejich realizaci.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku2. 4. 2015, 05:18, zobrazeno 3789x, dnes 0x
4.8 17Hodnocení