Novinky

26. říjen 2009, zobrazeno 3282x

Letošní první ročník Halloweenu na průmyslovce

Co takhle soutěž o nejpekelnější dýni? Umíte vyřezat do dýně obličej ďábelsky strašlivý? Pak je soutěž přesně pro vás. Hlavní cenou je slaďoučký dort, nejlepší dýně budou vystaveny také na webových stránkách školy. Vítěznou dýni vybere odborná porota složená z dýňových odborníků. Doplněny ukázky soutěžních dýní. více

19. říjen 2009, zobrazeno 4282x

Vyhrajte notebook, netbook nebo foťák

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská vyhlásila fotografickou a literární soutěž pro studenty. Stačí vyfotit zajímavý snímek nebo napsat jakýkoliv text tematicky se vázající k energetice a poslat ho přes elektronický formulář. více

15. říjen 2009

Ještě jednou Praha - se třídou 4.C

I my jsme rozšířili řady návštěvníků naší stověžaté matičky měst. Kromě známých historických památek, jsme absolvovali i co to odborného. Stavby roku 2009 byly zrovna před vyhlášením vítězného objektu a i biotechnologická výroba v areálu Strahovského kláštera rozšířila obzory. více

13. říjen 2009, zobrazeno 3229x

Kamila Reichmanová v soutěži kresby

Naše škola si může připsat další úspěch. Kamila Reichmanová,nyní již absolventka a studentka prvního ročníku University Palackého v Olomouci, byla oceněna hned dvakrát na celostátní soutěži v kresbě postavy. Jedná se o výtvarnou soutěž pro studenty středních výtvarných škol. více

7. říjen 2009

Kritéria pro přijetí na výtvarné obory

Zveřejňujeme kritéria pro přijetí ke studiu na výtvarné obory Grafický design a Užitá malba. Kritéria ve formátu Microsoft Word si můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení. více

7. říjen 2009, zobrazeno 2790x

Report studentů 4.B z exkurze Praha

Jak už to bývá u čtvrtých ročníků zvykem, i naše třída si zařídila výlet do hlavního města Prahy. Sliby paní učitelky třídní se zdály být lákavé - co všechno navštívíme a jak si výlet pěkně užijeme. No, přiznejme si, představy studentů o báječném výletu bývají poněkud odlišné od prohlížení památek, ale i tak jsme odjížděli téměř v celé sestavě. více

7. říjen 2009, zobrazeno 3389x

Okresní kolo v přespolním běhu

Ve středu 30. 9. 2009 se družstvo našich studentů zúčastnilo přespolního běhu v lesíku U Červených domků. Dívky běžely trať 3000m a obsadily druhé místo. Chlapci vybojovali na trati 5000 m třetí místo. Obě soutěže vyhráli studenti z Gymnázia Hodonín. více

17. září 2009, zobrazeno 3823x

Soutěž Mladý obal

V letošním roce jsme se pracemi studentů 3. ročníku oboru Propagační grafika již potřetí zúčastnili mezinárodní soutěže Mladý obal. Autorkou vybraného obalu v letošním ročníku soutěže je naše studentka Petra Durnová s návrhem variabilního designu obalu na sadu ponožek. více