Uchazeči o studium oborů Stavebnictví a Technické lyceum se mohou zúčastnit přijímací zkoušky nanečisto z jednotných didaktických testů v hlavní školní budově Hodonín, Brandlova 32.

Termín konání zkoušek nanečisto je úterý 29. 1. 2019 od 14:00 v budově SŠPU Hodonín, Brandlova 32.

Jedná se o dva písemné testy z předmětů Matematika a její aplikace (60 min) a Český jazyk a literatura (60 min). Cílem přijímacích zkoušek nanečisto je, aby si uchazeči vyzkoušeli typy úloh a prošli si atmosférou zkoušek na naší střední škole. Před zahájením testů je zařazena instruktáž pro uchazeče týkající se způsobu vyplňování testů a pravidel povoleného chování tak, jak to bude i u ostré verze přijímací zkoušky.

Přihlášení uchazečů bude probíhat do 26. 1. 2019 pomocí přihlašovacího formuláře níže na této stránce. Výsledky s uvedením počtu dosažených bodů budou zveřejněny pravděpodobně do 8. února 2019 (po zveřejnění zadání a řešení Cermatem). Výsledky budou zveřejněny na školních webových stránkách pod registračním číslem, které bude uchazečům přiděleno v den konání přijímacích zkoušek nanečisto.

Účast na přijímacích zkouškách nanečisto není na naší škole zpoplatněna. Podrobnější informace budou v případě potřeby zveřejněny na našich webových stránkách, popř. Vám je zašleme po přihlášení mailem. Přijímací zkoušky nanečisto jsou konány výhradně pro uchazeče, kteří podají přihlášku ke studiu na naši školu. Cizinci nekonají test z Českého jazyka a literatury.

Přijímací zkoušky nanečisto
Jméno a příjmení: (povinné)
E-mailová adresa: (povinné)
Základní škola: (povinné)
Obor, na který podáte přihlášku: (povinné)
Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 12. 2018, 13:20, zobrazeno 1455x, dnes 1x
4.5 4Hodnocení